Alternativní

Ošetření pomocí energie Reiki

Jde o působení na celé fyzické tělo, nebo na jeho různé oblasti či orgány, případně na energetická centra člověka (na čakry) a energetické dráhy (meridiány). Po dobu působení je klient oblečený, pohodlně leží na lehátku, nejlépe uvolněný. Reiki je velmi jemná a blahodárná životní energie působící v rovině fyzické, mentální a duchovní. Obnovuje energetickou vyváženost organismu a pomáhá aktivovat samoléčebné mechanismy organismu. Je vhodnou preventivní metodou nebo vhodným doplňkem při alopatické či chirurgické léčbě. Energií se nelze předávkovat, jedinec si vezme jen tolik, kolik potřebuje.

Příznivé účinky ošetření Reiki:

  • zvyšuje energii organismu, obnovuje fyzické a duševní síly
  • zásobuje orgány energií a stimuluje jejich funkce, posiluje imunitu
  • zmírňuje bolest  
  • uvolňuje stres všedního dne
  • doporučuje se při akutních i chronických onemocněních, nervózitě, poruchách spánku
  • doporučuje se při poruchách krevního tlaku, při úrazech či popáleninách, kožních problémech atd.

Doporučuji ošetření preventivně nebo při zdravotních či psychických problémech cca za 2-6 týdnů. Délka ošetření cca 30-45min.

 

 

 

Ošetření mezibuněčných prostor -  transformerů


V mezibuněčném prostoru (volný prostor mezi buňkami) se ukládá energetický odpad z dělení buněk. Tento energ.odpad bývá často příčinou tlaků a bolestí, např. pískání v uších, zhoršení zraku, bolesti a záněty kloubů... 

Po opakovaném ošetření se zmírňují či vymizí bolesti kloubů, může dojít k vymizení tinnitu, zlepšení zraku a mnoho dalšího.
Doporučuji ošetření preventivně nebo při zdravotních problémech a bolestech cca za 3-6 měsíců. Délka ošetření cca 30-45min.


Ošetření buněčné paměti 

Během života každého člověka dochází k různým nepříjemným zážitkům a traumatům. Často se takto stává, že emoce z těchto traumat se ukládají do paměti buněk a způsobují různé dravoní problémy.

Doporučuji opakovat ošetření dle potřeby - nejčastěji 3-5x v týdenním intervalu. Délka ošetření cca 30-45min.


Při svých terapiích používám i další druhy energií -  Silver Violet Flame (fialovo-stříbrný plamen), Hands of Jesus (ruce Ježíšovy) a další .....