Akáša - Akášická kronika

Čtení z Akášy - lepší chápání sebe sama a svého života

 

AKÁŠA je slovo pocházející ze sanskrtu a jeho význam je „duch“ nebo „éter“. Akášická kronika je záznam všech činů, myšlenek i slov. Jsou zde uchovány všechny lidské zkušenosti, vše, co se kdy událo, a to v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Vztahují s k ní nejrůznější názvy, jako například Kniha života, Kosmický Duch, Univerzální Duch, kolektivní nevědomí či podvědomí, záznamy duše.

  Jsou to záznamy, které slouží k rozvoji či léčení jednotlivců či skupin a mohou se stát velmi cennou pomocí na vaší životní cestě. Jsou zde také záznamy všech vašich talentů a vloh, které již získala vaše duše a vy je můžete v tomto životě dál rozvíjet. Nejedná se o "skutečné" knihy nebo svitky, i když je mnozí lidé takto vidí, když se do nich jdou podívat, ale jedná se o energetické vibrace. 

Čtení v Akášické kronice dodá hodnotné informace, abychom mohli vést lepší a šťastnější život. Tyto informace nám mohou pomoci zlepšit jak náš osobní, tak také náš duchovní vývoj. Čtení v Akášické kronice může dodat potřebné vedení, které ve svém životě potřebujeme při zpracovávání současných problémů, může nám dodat příležitosti, které potřebujeme pro růst, směr své cesty, kreativitu a radost. A kromě toho čtení v Akášické kronice může přinést mír a pochopení současných nemocí, starostí a utrpení. Může nám pomoci řešit obtížné nebo větší změny v našem životě. Může přinést jasno do našich myšlenek nebo nám pomoci vidět problémy z jiného úhlu, který jsme dosud nezohledňovali.

Při čtení je zachována svobodná vůle každého člověka, tzn že každý si smí přečíst své vlastní záznamy. A nebo se svolením může číst záznamy někoho jiného, dále můžeme číst záznamy zvířet, budov, vidět co se odehrává mezi životy, jaké vztahy jsme už dříve navázali a proč v nich nyní pokračujeme.

 

      ----------------------------------------------------------------------------------------

     Nabízím možnost navštívit KURZ, kde se sami naučíte číst v těchto Akášických záznamech. 

"KURZ - Čtení z Akáši  I. a II."  

  • Program kurzu: 
  •  
  • * možnost zpracování karmických zátěží, které mohou ovlivňovat váš současný život
  • * schopnost změnit svůj život - přijmout lépe životní změny
  • * orientovat  se lépe ve svém životě
  • *  zjistit plán své duše
  • *  možnost nahlédnout do své budoucnosti
  • * být více sebevědomí a celiství - spojit střípky své duše
  • * zjistit své talenty a dary

Více informací na t.č. 732 304 369. Termíny na přání klienta.