Kurzy Reiki

Alternativní ošetření

- pomocí energie Reiki

Jde o působení na celé fyzické tělo, nebo na jeho různé oblasti či orgány, případně na energetická centra člověka (na čakry) a energetické dráhy (meridiány). Po dobu působení je klient oblečený, pohodlně leží na lehátku, nejlépe uvolněný. Reiki je velmi jemná a blahodárná životní energie působící v rovině fyzické, mentální a duchovní. Obnovuje energetickou vyváženost organismu a pomáhá aktivovat samoléčebné mechanismy organismu. Je vhodnou preventivní metodou nebo vhodným doplňkem při alopatické či chirurgické léčbě. Energií se nelze předávkovat, jedinec si vezme jen tolik, kolik potřebuje.

Příznivé účinky ošetření Reiki:

  • zvyšuje energii organismu, obnovuje fyzické a duševní síly
  • zásobuje orgány energií a stimuluje jejich funkce, posiluje imunitu
  • zmírňuje bolest  
  • uvolňuje stres všedního dne
  • doporučuje se při akutních i chronických onemocněních, nervózitě, poruchách spánku
  • doporučuje se při poruchách krevního tlaku, při úrazech či popáleninách, kožních problémech atd.

Doporučuji ošetření preventivně nebo při zdravotních či psychických problémech cca za 2-6 týdnů. Délka ošetření cca 30-45min.

 

 

 

Při svých terapiích používám i další druhy energií -  Silver Violet Flame (fialovo-stříbrný plamen), Hands of Jesus (ruce Ježíšovy) a další .....

___________________________________________________________________

KURZY REIKI -  I. stupeň Reiki

Naučíte se základům práce s energií Reiki. Stáváte se prostředníkem - kanálem, přes kterého proudí Reiki. Při předávání energie Reiki získáváte ochranu této energie, nic ze sebe nevydáváte, nic na sebe nepřebíráte od okolí, to znamená, že Vás léčení NEVYČERPÁVÁ a NEMŮŽE POŠKODIT. Zvýší se vám citlivost v ruk

ou i citlivost vůči jemnohmotným energiím.

Možnost používat Reiki je ve Vás zakotvena na celý život.

Je posílen váš imunitní systém (např. se zvýší odolnost organismu, proti virovým a bakteriálním infekcím, urychluje se proces hojení různých ran a zlomenin... Naučíte se předávat energii sobě, ostatním lidem, zvířatům, rostlinám, kamenům, ... a to přikládáním rukou. Také se během kursu naučíte čistění a harmonizaci prostorů od geopatogenních zón. Budou vám vysvětleny základní pojmy o čakrách.

Zvýší se touha po poznání, otevře srdce a soucitnost.

Sebou : přezuvky, potřeby na psaní

Cena za kurs I. stupeň 1 700,- Kč (individuální kurz 2 100,- Kč)

Termíny: dle individuální dohody.

II. stupeň Reiki

Měl by být absolvován nejdříve po 6 týdnech od 1. stupně a to jak z důvodu kvalitního zvládnutí učiva, tak i z důvodu tzv. očisty, která probíhá po iniciaci   1. st. – tedy zvládnutí zvýšení frekvence vibrací fyzického těla a jemně-hmotných těl (samotná očista trvá 3 týdny a pak 3 týdny jsou na dokonalé zpracování pocitů a zkušeností s energií Reiki). Jen tak je zaručena příprava na úspěšné zvládnutí 2. stupně Reiki.

Získáte možnost posílat energii Reiki na dálku, do minulosti i budoucnosti (posílání energie do budoucích situací např. obchodní jednání, zkoušky, pohřby, ….), možnost práce s psychickými i emocionálními problémy, odstranění návyků, zlozvyků, fobií, traumat, mentálních i emocionálních problémů.

 Posílání energie bez přítomnosti objektu (na dálku)
-  přes fotografii, i hromadnou
-  představou
-  a další technikami

Posílení energie jídla či pití, případně jejich energetická očista, potlačení vedlejších účinků léků.

 Několikanásobně se zvýší rychlost předávání Reiki, i její intenzita a vaše citlivost, urychlí se Vám proces sebeuvědomění a zvyšuje se vědomí.

Sebou : přezuvky, potřeby na psaní

Cena za kurs II. stupeň 2 500,- Kč

Termíny: dle individuální dohody.

 

III. stupeň Reiki

 V tomto stupni budete iniciováni mistrovskou energií – stáváte se začínajícím Mistrem Reiki, oprávněným používat velmi silný mistrovský symbol a to jak pro léčení, tak i k vlastnímu duchovnímu růstu. Tento stupeň doporučuji absolvovat nejdříve 6 měsíců po iniciaci do II. stupně – jako učitel si vyhrazuji právo rozhodnutí, zda je žák připraven k iniciaci 3. stupně Reiki. Dostane se Vám kompletního učení „JÁ JSEM“, dozvíte se postup odvádění zbloudilých duchovních bytostí.

Cena za kurs III. stupeň   5 000,- Kč

Termíny: dle individuální dohody.

 

IV. stupeň Reiki  -  Mistr - Učitel

 

Doporučeno minimálně po 2 letech práce se 3. stupněm Reiki.

Termíny: dle individuální dohody.