Kurzy Reiki

 

I. stupeň Reiki

Naučíte se základům práce s energií Reiki. Stáváte se prostředníkem - kanálem, přes kterého proudí Reiki. Při předávání energie Reiki získáváte ochranu této energie, nic ze sebe nevydáváte, nic na sebe nepřebíráte od okolí, to znamená, že Vás léčení NEVYČERPÁVÁ a NEMŮŽE POŠKODIT. Zvýší se vám citlivost v rukou i citlivost vůči jemnohmotným energiím.

Možnost používat Reiki je ve Vás zakotvena na celý život.

Je posílen váš imunitní systém (např. se zvýší odolnost organismu, proti virovým a bakteriálním infekcím, urychluje se proces hojení různých ran a zlomenin... Naučíte se předávat energii sobě, ostatním lidem, zvířatům, rostlinám, kamenům, ... a to přikládáním rukou. Také se během kursu naučíte čistění a harmonizaci prostorů od geopatogenních zón. Budou vám vysvětleny základní pojmy o čakrách.

Zvýší se touha po poznání, otevře srdce a soucitnost.

Sebou : přezuvky, potřeby na psaní

Cena za kurs I. stupeň 1 700,- Kč (individuální kurz 2 100,- Kč)

Termíny: dle individuální dohody.

II. stupeň Reiki

Měl by být absolvován nejdříve po 6 týdnech od 1. stupně a to jak z důvodu kvalitního zvládnutí učiva, tak i z důvodu tzv. očisty, která probíhá po iniciaci   1. st. – tedy zvládnutí zvýšení frekvence vibrací fyzického těla a jemně-hmotných těl (samotná očista trvá 3 týdny a pak 3 týdny jsou na dokonalé zpracování pocitů a zkušeností s energií Reiki). Jen tak je zaručena příprava na úspěšné zvládnutí 2. stupně Reiki.

Získáte možnost posílat energii Reiki na dálku, do minulosti i budoucnosti (posílání energie do budoucích situací např. obchodní jednání, zkoušky, pohřby, ….), možnost práce s psychickými i emocionálními problémy, odstranění návyků, zlozvyků, fobií, traumat, mentálních i emocionálních problémů.

 Posílání energie bez přítomnosti objektu (na dálku)
-  přes fotografii, i hromadnou
-  představou
-  a další technikami

Posílení energie jídla či pití, případně jejich energetická očista, potlačení vedlejších účinků léků.

 Několikanásobně se zvýší rychlost předávání Reiki, i její intenzita a vaše citlivost, urychlí se Vám proces sebeuvědomění a zvyšuje se vědomí.

Sebou : přezuvky, potřeby na psaní

Cena za kurs II. stupeň 2 500,- Kč

Termíny: dle individuální dohody.

 

III. stupeň Reiki

 V tomto stupni budete iniciováni mistrovskou energií – stáváte se začínajícím Mistrem Reiki, oprávněným používat velmi silný mistrovský symbol a to jak pro léčení, tak i k vlastnímu duchovnímu růstu. Tento stupeň doporučuji absolvovat nejdříve 6 měsíců po iniciaci do II. stupně – jako učitel si vyhrazuji právo rozhodnutí, zda je žák připraven k iniciaci 3. stupně Reiki. Dostane se Vám kompletního učení „JÁ JSEM“, dozvíte se postup odvádění zbloudilých duchovních bytostí.

Cena za kurs III. stupeň   5 000,- Kč

Termíny: dle individuální dohody.

 

IV. stupeň Reiki  -  Mistr - Učitel

 

Doporučeno minimálně po 2 letech práce se 3. stupněm Reiki.

Termíny: dle individuální dohody.