Představuji se vám jako terapeutka a lektorka. Narodila jsem se ve znamení  Ryb, což mi „dalo do vínku" spoustu krásných vlastností – pochopení, intuici, soucítění, křehkost, jemnost, čistotu, empatii, obětavost, citlivost, oddanost, skromnost, vřelost... 

Už od dětství mě též lákalo vše tajemné.... Vše, co bylo mezi nebem a zemí.

Po letech práce a praxe v  administrativě  jsem se zaměřila na studium alternativních směrů, absolvovala jsem mnoho kurzů a seminářů - automatická kresba a písmo, kresba pravou mozkovou hemisférou, Reiki, Bachovy esence, regrese, EFT, reflexní terapie, konstelace, hormonální jóga, kraniosakrální terapie, lymfatická drenáž těla, léčení v Akáše, škola pánevního dna, orientální tance, a další... Absolvovala jsem šloku práce s energiemi - Magic Nature, což mě na mé cestě posunulo o "veliký" kus dál......vlastně blíž. Blíž k sobě samé. Zároveň jsem v sobě objevila dar vnímaní, vnímání  vyzařování, chování, působení lidí. „Děkuji za tento dar, který přijala s pokorou a mohu ho předávat dál všem těm, kteří o to stojí.“

Při některých kurzech a terapiích spolupracuji se svým manželem, se kterým se skvěle doplňujeme. Manžel se též věnuje  alternativní medicíně, masážím, kurzům a léčení. Symbióza naší vzájemné spolupráce vede u klientů k rychlejšímu řešení jejich obtíží.

Miluji ANDĚLSKÉ A ARCHANDĚLSKÉ ENERGIE, jejich pomoc a vedení. Andělé mi otevřeli nový a krásný svět :-). Nechávám se jimi vést při tvoření energetických obrazů. Andělské bytosti mi prostřednictvím obrázů předávají svá poselství. Obrazy je možné nakreslit na léčení různých problémů, dle Vašeho přání. Léčení vztahů, práce, léčení svého sebevědomí, sebejistoty, sebelásky. Mohou Vám pomoci zvládnout těžké životní situace, učit se vidět život a hlavně sebe z jiného úhlu pohledu.

Radost ze své práce předávám prostřednictvím svých terapií, kurzů, seminářů a tance....              

Poděkování :-)

.... ve svém životě jsem potkala spoustu krásných a trpělivých lidí - andělů. Jedním z nich je právě můj manžel. Děkuji mu za to, že je, děkuji mu za jeho lásku, podporu, objetí, pochopení, pohlazení, toleranci a trpělivost....!!! 

S láskou a úctou Gabriela