Orgánové konstelace - identifikace příčin problémů

(vzdělávání v oblasti osobního rozvoje)

Srdečně Vás zveme na celodenní kurz

Každý účastník akce bude mít možnost nechat si postavit své orgány do konstelace a zjistit aktuální zdravotní stav svého těla, a zároveň zjistit co je pro tyto orgány nejlepší udělat, jakou léčbu zahájit.

Budeme zjišťovat zdravotní stav - jater, žlučníku, slinivky, sleziny, tenkého a tlustého střeva. 
 Je možné upravit dle aktuální potřeby každého jedince.
 
 
Játra -  jsou největším orgánem lidského těla a také jsou jedním z nejvytíženejších orgánů našeho těla. Jsou centrálním orgánem látkové výměny. Mají klíčovou roli v metabolismu sacharidů, tuků i bílkovin, jsou trávicí žlázou, která produkuje žluč.
 
Žlučník - též žlučový měchýř, je vakovitý orgán hruškovitého tvaru uložený na spodině jater, sloužící ke skladování a úpravě žluči, která v játrech vzniká.
 
Slinivka břišní čili pankreas -  je šedě růžová laločnatá žláza připomínající velkou slinnou žlázu a řadí se meziorgány trávicí soustavy. Velikost lidského pankreatu je 12–16 cm a váha 60-90 g. Funkčně tato žláza splňuje kritéria žlázy s vnější i vnitřní sekrecí.
 
Slezina -   je tvořena bílou a červenou pulpou. Bílou pulpu vytvářejí uzlíky lymfatické tkáně – Malpighiho tělíska, která jsou tvořena z malých B-lymfocytů. Červená pulpa se skládá z vaziva, které je vyplněnokrevními cévami. Její hmotnost kolísá v rozmezí 50–250 g.
 

Tenké střevo - je část trávicí trubice mezi žaludkem a tlustým střevem, kde dochází ke konečné fázi trávení a ke vstřebávání většiny živin. Povrch tenkého střeva je pokryt klky - miniaturnímí výběžky, které umožňují zvětšení vnitřního povrchu a usnadňují tak vstřebávání. Tenké střevo člověka je asi 5-6 metrů dlouhé a 3-3,5 cm široké. Má plochu až 300 m2 (tenisové hřiště pro čtyřhru má 260 m2). -  Tenké střevo obratlovců můžeme rozdělit až na 3 části:....

 

Tlusté střevo - je konečný úsek trávicí trubice, kde probíhá konečné zahušťování a vyměšování potravy z těla. V tlustém střevě se vstřebávají zbylé vitamíny a minerály a také voda. Nestravitelné zbytky jsou zahušťovány, vzniklé výkaly odchází konečníkem z těla ven. 

Cena za celodenní akci:  

  700,- Kč/osobu
 herec -  200,- Kč
 

Počet osob na akci je omezen, je nutné se přihlásit a rezervovat dopředu místo na tel.č. 732 304 369.

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: