Vnitřní dítě

Seminář: Zraněné vnitřní dítě„Nehledej venku, vše, co potřebuješ, je v tobě.“

Vnitřní dítě je část nás samých. Je hravé, zvědavé, šťastné, spontánní, upřímné a čisté. V průběhu života se ale vlivem rodiny a vnějšího okolí ukládají do našeho emočního těla různé pocity, vzpomínky a zkušenosti z dětství. Ty se pak mohou stát zdrojem našeho utrpení, nedostatku sebelásky, závislostí na jiných lidech, problémů v navazování vztahů, nedostatku sebejistoty atd.

Na semináři se přesuneme do jednotlivých fází malého dítěte, kde formou cvičení a her znovu prožijeme a uvědomíme si chvíle radostné i ty méně radostné, které dodnes formují náš život. S negativními zkušenostmi pak budeme dále pracovat, transformujeme jejich energii, uvolníme bloky a uvědomíme si svoje nové pocity po jejich uvolnění. Nyní jsme rodiči našeho vnitřního dítěte my, můžeme zcela naplňovat jeho potřeby a následně mu umožnit vnímat pocity z nově prožitého.

Na semináři  uvolníme bloky z dětství, poléčíme stará zranění a umožníme svému zraněnému vnitřnímu dítěti uzdravovat se.

Těším se na vás     Gabriela

---------------------------------------------------------------------------------

Informace k semináři:


Termín: léto 2017

Místo: studio Kruh života, Náměstí Míru 3, Plzeň

Co si vzít sebou: fotografii z dětství, pastelky, podložku na psaní A4, pohodlné oblečení, pokud máte vlastní panenku (nebo vám bude zapůjčena)

Cena 1.300 Kč do termínu:..........., po tomto termínu 1500Kč

Vaše rezervace je platná po zaplacení zálohy ve výši 500 Kč na účet č.: 2000328830/2010 Fio banka,  VS pro tento termín je: 1122