Čakrový tanec 

    
Jste srdečně zváni na čakrový tanec ...

        Tančíte rádi nebo pohyb a tanec nemusíte? O to při čakrovém tanci vůbec nejde! Nejde ani o to, zda usedáte k meditacím často či nemeditujete-li vůbec.....            

Na lekci čakrového tance, společně najdeme odpovědi na otázky, jež nám přináší životní situace. 

Při tanci, meditaci a pohybu se vydáme na bezpečnou cestu k sobě samé/samému, poznat kouzlo uvolnění a klidu i svoji vlastní sílu a jedinečnost.

Pomocí techniky dechu, zvuku, tance a hudby, vyčistíme čakry a nádí. Odblokujeme staré traumata a  myšlenkového postoje, které dané bloky způsobily.Tak umožníme opět  průchod energiím v našem těle.

Při  meditaci budeme prohlubovat vědomí těla na všech jeho úrovních – fyzické, emocionální, mentální. Tím budeme posilovat důvěru v moudrost svého těla a jeho samoléčebné schopnosti.

         Vyčistíme potřebná témata v čakrách, aby náš život plynul ve větší radosti, spokojenosti a lásce...

    Přijďte aktivovat energii ve vašem těle a sdílet své prožitky s lidmi, kteří chtějí být zdraví, spokojení a šťastní!!! :-)

Celý Vesmír tančí – vyjma člověka. Celý Vesmír je ve velmi uvolněném pohybu.Jistěže je v pohybu a  jeho  pohyb je zcela uvolněný: stromy rostou, ptáci cvrlikají,  řeky tečou a hvězdy se pohybují. A to vše se děje velice uvolněným způsobem: beze spěchu, bez chvatu, bez  mrhání. Vyjma                         člověka, ten se stal obětí rozumu.     OSHO                                               

Termín:     dle  individuání domluvy            

Cena:  400,- Kč platba předem, na místě 450,- Kč    

S sebou: pohodlné oblečení  a dobrou náladu :-)

                                           

Na lekci je nutné se přihlásit předem!

 

Informace a přihlášky na tel č. 732 304 369 nebo mail: Gabriela.noov@seznam.cz


 

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: