Radosti a potěšení ženy

Radosti a potěšení ženy I. II. - víkend pro ženy s nádechem tantry

   Milé ženy,

 přijďte si dopřát čas ženského potěšení. Podíváme se na to, jak se dokážeme těšit samy ze sebe, ze svého těla, jak se dokážeme těšit z proudu naší životní energie – z dávání, přijímání, a plynutí.

Během tohoto času se propojíme s naším tělem, naší krásou, naší hodnotou, smyslností, nespoutaností a přirozeností. Zjistíme, zda a jak se dokážeme těšit samy ze sebe.

Dotek na našem těle či kontakt s naší duší je pro nás výživou. Stejně tak je pro nás vyživující kontakt s druhými ženami. Budeme pracovat s technikami – jako je dech, tanec, pohyb, hlas. Uvolníme samy sebe do energie, pomocí doteků, vizualizací a  rituálů.

Podíváme se na naše skryté vzorce a přesvědčení, uvolníme je, tak, abychom si mohly svobodně a s radostí  vytvářet svůj život.

Cílem tohoto semináře je znovu v sobě probudit či posílit schopnost radovat se, tvořit a těšit se sama ze sebe a ze svého života.  Přijímat se taková, jaká jsem, a tam, kde jsem, a zároveň si položit otázku, po čem toužím, jaká bych chtěla být? Propojíme se také se svými sny, touhami a vizemi a budeme pracovat s naší schopností  transformovat a manifestovat.                                                                                              

Informace k semináři:


Termín: není vypsán

Místo: studio Kruh života, Náměstí Míru 3, Plzeň

Co si vzít sebou:  podložku na psaní A4, pastelky,  pohodlné oblečení, více po přihlášení

Cena 1.300 Kč před akcí do stanoveného termínu, po tomto termínu 1500Kč

Vaše rezervace je platná po zaplacení zálohy ve výši 500 Kč na účet č.: 2000328830/2010 Fio banka,  VS pro tento termín je:  1133

Přihlášení na akci

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: